Sukienka na połowinki

Myślę, że w tym temacie warto rozpocząć od wytłumaczenia czym są połowinki. Połowinki to w zasadzie impreza organizowana w połowie szkoły – półmetek, który w zasadzie jest mniej oficjalną wersją studniówki. Jednakże każda kobieta lubi się czuć pięknie i elegancko, niezależnie od sytuacji. Nic tak nie poprawia nam tak doskonale samopoczucia jak piękna, nowa sukienka lub idealnie skrojona bluzka.

W tym sezonie mamy do czynienia z modą na krótkie, obcisłe sukienki w stylu małej czarnej czy też tuby i tulipana, pełne koronek, falban i w żywychDługa srebrna suknia kolorach. Sądzę, że przez wzgląd na mniej oficjalny charakter imprezy możemy bez problemu pozwolić sobie na założenie bardziej młodzieżowej sukienki.

Na półmetkach rządzą niepodzielnie krótkie sukienki, które w zasadzie całkowicie wyparły z użytku długie, spływające  do ziemi suknie. To właśnie tu najczęściej wybierane są sukienki, które pojawiają się w  różnych aspektach.

Pierwszy z nich to koronka i tiule oraz inne przeźroczystości  w sukniach. W tym roku wszyscy projektanci niepodzielnie stworzyli modę bardzo świeżą i subtelną, która nawiązuje do najbardziej kobiecych lat w całej historii mody. Jeśli decydujemy się na taką sukienkę to powinnyśmy uważać na to by dodatki były delikatne i klasyczne jak również i makijaż. Drugi to blask. Wszystkie suknie tego sezonu są bogato zdobione i wręcz lśnią odbijając każdy wręcz promień światła. Również w tym wypadku nie możemy przesadzić z dodatkami.

Dekolt możemy pozostawić goły a jedynie założyć jakieś delikatne kolczyki. Dlaczego? Co za dużo to nie zdrowo. Jeśli zakładamy bogato zdobioną suknie i do tego dołożymy jeszcze błyszczące dodatki będziemy  wtedy „świecić jak choinka„. Tego efektu każda z nas wolałaby uniknąć. Prawda? Po trzecie moment swojej sławy znów przeżywają suknie posiadające srebrzysty poblask. Stroje te, na pozór zbyt eleganckie, są strojne lecz zarazem skromne.

Są idealne dla dziewczyny, która ceni sobie delikatną i klasyczną elegancję. Kolejnym krzykiem mody są falbanki. Wariant ten staje się idealny dla tych dziewcząt, które posiadają nienaganną sylwetkę a wręcz chcą stworzyć optyczne wrażenie krągłości więc co za tym idzie wszystkie dziewczyny o puszystej figurze powinny ich unikać. Jeśli natomiast kojarzą wam się one z babciną garsonką to jesteście w błędzie.

Zielona sukienka na połowinkiFalbany w tym sezonie są niebagatelnie modne. Istnieje również wariant czerwonej sukni. W tym sezonie kolor ten jest naprawdę na topie. Przeznaczony jest on jednak dla kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę, szokować i nie boją się tego. Jest tylko jedno ale. Kolor czerwony podkreśla mankamenty skóry więc Panie o bladej cerze i wiecznych rumieńcach powinny ich unikać. Na koniec moja ulubiona asymetryczność jak również sukienki bez ramion. Skośne dekolty, odkryte plecy, odsłonięte ramie czy nawet cała górna partia ciała również potrafią podkreślić kobiecość i sprawić, że ten wieczór stanie się niezapomniany.

Sukienki na połowinki charakteryzują się dowolnością stylu, kroju czy też koloru. Tu nie jesteśmy określone odwiecznie przyjętymi normami więc możemy założyć dowolną, podobającą nam się sukienkę pod warunkiem oczywiście, że będzie ona znajdować się w granicach ludzkiego rozsądku i umiaru.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 25550 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sukienka-na-polowinki/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [ in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435