Seksowne dekolty sukien

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że również dekolty podlegają trendom mody wraz z krojem, długościom czy kolorem sukni. Nie są one tak niezmienne jak mała czarna.W jednym sezonie mogą być one mile widziane natomiast już za rok będą one passe i pojawienie się w dekolcie będzie źle odbierane. Nie zawsze więc możemy kupować sukienkę „na lata”. Dlatego właśnie przy wyborze sukienki dużą uwagę należy zwrócić na dekolt, który może urozmaicić naszą kreację i uatrakcyjnić nasz strój jak również wyeksponować nasze atuty lub ukryć niedoskonałości klatki piersiowej.

W roku 2015 mamy odczynienia z szerokim zakresem asymetrii. Bardzo modne i interesujące stały się dekolty o takich właśnie, nieregularnych kształtach. Awangardowa sukienkaNajczęściej są to dekolty odsłaniające jedno ramie i fragment pleców lub posiadające nietypowy skośny kształt. Ten typ dekoltów staje się najbardziej charakterystycznym elementem sukienki jeśli przykładowo decydujemy się również na obcisłą sukienkę, która doskonale uwydatnia nam talię i takim właśnie dekoltem nie musimy się obawiać o efekt końcowy, który bez wątpienia będzie bardzo kobiecy i nowoczesny.

Dekolty asymetryczne występują również na plecach eksponując wtedy jedną z najpiękniejszych partii kobiecego ciała – łopatki i plecy. Ten typ dekoltów jednak nie jest przeznaczony dla osób z tendencją do garbienia się lub ściągania łopatek – jedynie mogą chodzić w takich kobiety, które zachowują naturalną prostą sylwetkę.

Modny i interesujący jest także dekolt w kształcie kwadratu, który niesamowicie eksponuje piękną szyję lecz nie nadaje się dla pań z obfitym biustem w przeciwieństwie do dekoltu w kształcie łódki. Przy tym typie dekoltu nie ma zbytnio znaczenia rozmiar biustu ale tak samo jak w przypadku dekoltu hiszpańskiego należy unikać go jeśli masz zbyt barczyste ramiona.

Przydatną informacją jest także to, że dzięki odpowiednio dobranemu dekoltowi możemy również podkreślać lub tuszować naszą figurę. Jeśli posiadamy zbyt szerokie ramiona i chcemy podkreślić biust i wysmuklić górną cześć Sukienka bez plecówciała stworzony dla nas jest wtedy dekolt w kształcie litery V. Podobny efekt możemy uzyskać wybierając dekolt, który jest wiązany na szyi i podłużnie wcięty. Jego zadaniem również jest wysmuklenie naszej sylwetki i podkreślenie piersi.

Niestety ten typ nie jest również przeznaczony dla pań z obfitymi piersiami, ponieważ często w parze z nim idzie naprawdę głębokie wcięcie, które przy dużym biuście może wyglądać zbyt prowokacyjnie. Przy zbyt dużym biuście niestety najlepszym rozwiązaniem jest brak dekoltu lub dekolt bardzo nie znaczny. Nie należy się jednak tym martwić. To, że będzie on niewidoczny nie znaczy wcale, że nie będzie fenomenalnie podkreślony dobrze dopasowaną w talii sukienką.

Dekolty w kształcie prostokąta lub łódkowe również niesamowicie eksponują szyję – są przeznaczone również dla pań, które nie mogą się pochwalić zbyt długą szyją, ponieważ odrobinę optycznie je wydłużą. Jeśli mamy natomiast problem z jej nadmierną długością wtedy idealnym rozwiązaniem stanie się dobrze dobrany szal, który oprócz tego, że zatuszuje nam zbyt długą szyję to nada bardzo eleganckiego i kobiecego wyglądu.

Zbyt mały biust można bez problemu optycznie powiększyć przy pomocy modnego wciąż marszczenia, większej ilości materiału na piersiach  lub wiecznym już gorsetem, który nie dość, że bez problemu powiększy piersi przez swój charakterystyczny balkonowy dekolt to również rewelacyjnie podkreśli naszą talię. W tym miejscu powinna pojawić się jedna rada dotycząca gorsetów. Nigdy nie należy wiązać ich zbyt ciasno. Zbyt mocno zasznurowany gorset zaowocuje jedynie problemem z oddychaniem i ogólnym dyskomfortem.

Bardzo modnym wyborem może stać się również sukienka bez ramiączek, której dekolt dopasowany będzie do sylwetki. Ten typ sukienek jest przeznaczony dla kobiet o proporcjonalnych kształtach. Nie ważne czy jest to dziewczyna szczupła czy obdarzona krągłościami – jedyne co się liczy to symetryczność.  Jeśli natomiast posiadasz tak zwane idealne wymiary czyli 90 centymetrów w biuście, 60 centymetrów w talii i 90 centymetrów w biodrach to bez wahania możesz sięgnąć po ołówkową sukienkę z dekoltem typu balkonowego. Jedna mała uwaga. Dekolt balkonowy bardzo mocno eksponuje biust więc jeśli zastanawiasz się nad biżuterią to coś delikatnego i długiego idealnie wysmukli twoją sylwetkę.

Wszystko oczywiście jak zwykle zależy od ciebie i twojego ciała. Powinnaś kierować się nie tylko modą ale również tym co dobrze na tobie leży.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26561 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/seksowne-dekolty-sukien/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435