Młodzieżowe sukienki tuby i sukienka tulipan

Nie sposób opisać jak wiele fasonów sukienek zaznaczyły się bardzo mocno i wyraźnie w historii mody. Obecnie olbrzymią furorę robią sukienki typu tuba i tulipan zapoznając nas z nowym wymiarem mody damskiej. Są to bardzo kobiece sukienki, które zazwyczaj prezentują skąpą elegancję. Ubranej w to cudo kobiety nie sposób przeoczyć.

Najmodniejsze w tym sezonie są sukienki typu tuba. Niestety ten krój jest bardzo wymagający i przeznaczony dla osób posiadających naprawdę nienaganną figurę.

Tuba najlepiej wygląda na dziewczynach obdarzonych pełnym biustem i krągłymi biodrami. Oczywiście również dziewczyny, Zielona tubaktóre nie są zbyt hojnie obdarzone po zastosowaniu kilku trików będą wyglądać rewelacyjnie. Cała sztuka polega jedynie na odpowiednim dopasowaniu wkładek sylikonowych lub  stanika, który odpowiednio uwydatni nam nasze walory.

W tym sezonie szalenie modne są bardzo obcisłe tuby, eksponujące łagodne linie kobiecego ciała, które również przez wzgląd na to, że nie posiadają ramion idealnie podkreślają kobiecą szyję i obojczyki.

Jeśli jednak nie posiadamy „książkowego” wcięcia w talii nic nie stoi nam na przeszkodzie aby do naszej tuby założyć szeroki pas z elegancką klamrą. Wprowadzi do do naszego wizerunku pewien luz i pazur.

Możemy również zastosować ten trik jeśli chcemy przełamać monotonię koloru naszej kreacji lub sprawić by była oryginalna. Niestety taki właśnie jest problem z modną odzieżą. Wszyscy ją noszą, więc nie należy się dziwić, kiedy na studniówce jakaś nasza koleżanka będzie występowała w identycznej kreacji jak nasza.

Ale od czego są dodatki? One zawsze pomogą nam stworzyć unikalną kreację. W tym sezonie królują żywe i mocne kolory. Tuby możemy znaleźć w takich klasycznych kolorach jak czerń, czerwień czy przeżywający obecnie okres fascynacji – kolor nude. Możemy oczywiście znaleźć również takie kolory jak beże, żółcie i granaty, jednakże hitem w 2012 Mała czarna tulipanzapowiada się kolor pomarańczowy i wszystkie jego odcienie. Może warto by o tym pomyśleć przy zakupie?

Sukienki tuby są typem kreacji bez ramiączek. Owszem możemy znaleźć również tuby w innych fasonach jednak moim zdaniem tracą wtedy cały swój urok. Sukienka bez ramion będzie idealnym wyborem na studniówkę jak również z powodzeniem możemy wybrać się w niej na nadchodzące nieubłaganie egzaminy. Wtedy wystarczy, że założymy pod nią białą sukienkę dzięki czemu otrzymamy niesamowity i elegancki strój zwłaszcza jeśli nasza tuba jest w kolorze czarnym.

Następna w kolejności popularności to sukienka typu tulipan – czyli kreacja odsłaniająca ramiona, poszerzana w biodrach, często także posiadająca marszczenia i dodatkowo kieszenie na bokach, które są w zasadzie cechą charakterystyczną tego typu sukienek. Nadają się one idealnie dla kobiet o szczupłych biodrach i małym biuście.

Tulipan nadaję się idealnie dla osób zbudowanych jak klepsydra lub też jak gruszka. Jeśli mamy za duże biodra nasz tulipan to ukryje jeśli natomiast mamy za małe i za wąskie to ta właśnie sukienka bez większych problemów wykreuje nam idealną figurę.

Tuby występują w wariancie wielokolorowym lub jednokolorowym. Jeżeli już decydujemy się na sukienkę tego typu to należy dokładnie przemyśleć zestawienie kolorów zarówno pod względem dodatków jak i samego koloru sukienki.  Jest ona idealnym wyborem dla odważnej i pewnej siebie dziewczyny, ponieważ łamie ona kanony elegancji i przez charakterystyczne kieszenie wprowadza lekko buntowniczy akcent.

Jeśli zdecydujemy się na którąś z tych sukienek należy pamiętać, że nie są one przeznaczone ale każdego typu figury. Nie ma więc zbytnio znaczenia czy nam się podoba czy nie – jeśli będziemy w niej źle wyglądać to sądzę, że lepiej sobie odpuścić i wybrać coś innego niż później żałować naszej decyzji. W końcu studniówka to jedyna taka okazja w życiu.

Na szczęście jednak te dwie sukienki mogą być używane nie tylko na poważne okazje. Nadają się również idealnie na imprezy, spotkania ze znajomymi, do pracy czy tak jak czarna sukienka typu tuba na egzamin maturalny. Są one naprawdę warte naszej uwagi ponieważ będą również modne następnego sezonu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26369 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/mlodziezowe-sukienki-tuby-i-sukienka-tulipan/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_ in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435