Elegancki garnitur na studniówkę

Szaleństwo studniówkowe nie dotyka jedynie Pań – również Panowie są zobowiązani do odświeżenia swoich szaf i zaopatrzenia się w dobrze skrojony garnitur dzięki któremu zaprezentują się z pełną elegancją. Panowie jednak mają nieco uproszczone zadanie, ale tylko z pozoru.

Garnitur na Studniówkę powinien być nieprzeciętny, uszyty z porządnego materiału, czarny lub w paski, o kroju dobrze dopasowanym i podkreślającym talię, spodnie powinny być typu klasycznego lub wąskie i oczywiście koszula.

Do garnituru powinna być ona dobrze dobrana zarówno kolorystycznie jak i względem materiału. Pojawić się muszą również buty i dodatki. Stosując zasadę dopasowania się do swojej partnerki kolor krawatu powinien odpowiadać kolorowi sukienki na jaką dama się zdecyduje. Mogą się pojawić również spinki do mankietów i krawata, które nadają bardzo męski i elegancki akcent.

Moda męska w roku 2014 / 2015 daje Panom wiele możliwości oraz olbrzymie pole manewru, ponieważ odrzuca wiele klasycznych rozwiązań. Młodzi i Garnitur studniówkowynowocześni mężczyźni poszukują własnego stylu i odpowiedniego sposobu na wyrażenie samego siebie. Obecni mężczyźni zaczynają doskonale orientować się w trendach mody. Wiedzą co jest na topie a co zaś jest passe. Nabywają również umiejętności, które do niedawne przypisywane były jedynie kobietom – umiejętności odpowiedniego łączenia garderoby i dobierania dodatków.

Zgodnie z przeróżnymi rankingami polscy mężczyźni robią postępy w sposobie ubierania się. Czasy, kiedy mężczyznę nie obchodziło zbytnio co ma na sobie na szczęście odchodzą w zapomnienie dzięki czemu nasi Panowie stają się zadbani i coraz piekielniej przystojni. Naszym Panom zaczyna udawać się pozostawianie przy krótkich spodni, wyblakłych koszul oraz zabójczej kombinacji skarpet i sandałów, które sukcesywnie wymieniają na modne i odpowiednie dla siebie ubrania.

Jakiego typu garnitury są modne w tym roku? Studniówka wymaga oryginalności i nietuzinkowości.  Klasyczne czarne garnitury nadal są modne. Tylko jeśli zdecydujecie się na taki właśnie typ garnituru to nie zakładajcie do nich krawatów.

Bardziej pasują do nich tradycyjne muchy. Jeśli nie podoba się wam czarny klasyczny garnitur możecie zdecydować się na coś nowszego. Oczywiście dopasowane garnitury w paski jeszcze nie wyszły z mody i nadal królują na paryskich wybiegach mody.

Każdy mężczyzna w garniturze wygląda zawsze szykownie i elegancko, dlatego każdy Pan powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden taki zestaw tak samo jak każda Pani powinna mieć małą czarną. Nie mówię tu jednak o klasycznym wręcz tradycyjnym już czarnym garniturze, który przeważnie znajduje się choć jeden w jakimś zakamarku męskiej szafy.

Najmodniejszy garnitur uszyty jest z tkanin o miękkiej i delikatnej fakturze. Marynarka jest dopasowana, lekko opinająca i podkreśla kształt męskiego ciała, spodnie natomiast są luźne, z nogawkami swobodnie opadającymi na buty. Taki typ garnituru możemy również założyć na studniówkę jeśli tylko będziemy czuć się w nim wygodnie. Jedna uwaga. Studniówka nie jest okazją, na której możemy pozwolić sobie na założenie jeansów. Należy zachować trochę powagi i szacunku.

Idealnym i wiecznie modnym dodatkiem do garnituru jest biała koszula męska – to element garderoby, który musi pojawić się w szafie każdego mężczyzny. Wybierając się na studniówkę nie musimy zakładać całego garnituru – możemy przykładowo odpuścić sobie kamizelkę. Niestety znów należy wziąć pod uwagę naszą partnerkę. Jeśli ona chce ubrać się w eleganckim stylu to wtedy należy się do kamizelki przekonać.

Biała koszula sama w sobie może mieć różnego rodzaju dodatki. Mogą to być przykładowo czarne guziki, które idealnie kontrastują z białym materiałem. Koszula na studniówkę nie musi być biała. Może być ona z innego materiału czy też w innym kolorze. Należy jednak pamiętać by nie przesadzić i nie stracić efektu elegancji. Z umiarem Panowie, z umiarem.

Garnitur musi przede wszystkim być dobrze skrojony. To znaczy, że nie może być ani za duży, ani za mały. Muszą być zachowane odpowiednie odległości, ważny jest modny krój i kolory. Nie dopuszczalne jest abyście mili Panowie pojawili się u boku waszej wystrojonej partnerki w przedpotopowym garniturze z bierzmowania, który swoim krojem bardziej przypomina worek ziemniaków niż elegancki garnitur. Naje się ona tylko przez was wstydu – zarówno ona dla was jak i wy dla niej jesteście tego wieczoru wizytówką.

W tym roku idealnym dodatkiem do eleganckiego, dobrze skrojonego garnituru może być kapelusz, który w tym sezonie jest bardzo modny. Należy jednak pamiętać, że nie każdemu mężczyźnie i nie do każdego garnituru takowy kapelusz pasuje więc nic na siłę.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26232 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/elegancki-garnitur-na-studniowke/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shut in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435